Dřevěné fasády

  Novinkou u nás je montáž dřevěných fasád s dodávkou materiálu včetně zateplení a také montáž terasových podlah . Naše práce realizujeme ve spojení s jedním z největších importérů exotického dřeva do ČR, dále pak s výrobcem "Thermowood"

  Výběrem  trvanlivého materiálu, správným použitím kotvících prvků a odborný servis jsou zárukou našeho kvalitního provedení.

Na fasády doporučujeme  červený cedr, sibiřský modřín a nebo tepelně zpracované palubky thermowood  o přednostech těchto dvou materiálů se dozvíte více na pod stránkách věnovaných těmto dřevinám. Pokud máte zájem o jiné cizokrajné dřeviny jak na fasády tak i na podlahy podívejte se na stránku materiálky.

 Dřevo je krásný ekologický materiál, je ale nezbytné dodržet určitá pravidla, která jsou zárukou dobrého výsledku. Pro kvalitní a především dlouhou životnost fasád je nezbytné kromě správného výběru použitého materiálu také znát celou řadu konstrukčních detailů a ovlivňujících faktorů: způsoby kotvení materiálu, vztah pera a drážky, vlhkost dřeva,apod. Trvanlivost jednotlivých druhů dřevin popisuje norma ČSN EN 350 – 2, která charakterizuje přirozenou trvanlivost dřevin proti dřevokazným houbám, broukům a dále klasifikuje impregnovatelnost dřeva.

 Na stránce  technologický postupse dozvíte o našem postupu při montáži dřevěné fasády pokud budete mít zájem o Cenovou nabídku na dřevěný obklad a montáž včetně zateplení si napište na adresu  : petrho69@seznam.cz Pro urychlení cenové nabídky zadejte m2 vč. Ostění a vámi zvolený materiál.

Fotogalerie: Dřevěné fasády

Kontakt

První dřevostavby s.r.o. IČ: 24203408 00420604511283

petrho69@seznam.cz